Nic není zadarmo || 2/3

25. října 2014 v 21:06 | Ante |  EXO


"Suho?" vysloví jeho jméno Lay, který jej už nějakou chvíli sleduje.

"Hmm?" zamručí Suho a sjede k němu pohledem, když sedí zády opřený o Chena a hraje si s jeho rukou ve svých s podivným výrazem.

"Stalo se něco? Chováš se nějak...divně" zamumlal Lay a promnul si dlaně. I Chen po něm hodil jaksi nechápavý výraz.

"Jak to myslíš?" zeptal se zmateně Suho a sledoval ho klidně.

"Jsi nějaký - většinou nebýváš tak...přítulný" zamumlá Lay, který zalituje toho slova, co použil. Suho ho jen chvíli sleduje, než se zvedne, přejde k Layovi a přikloní se k němu. Bez váhání ho objeme a natiskne si jej k sobě pevně. Laye to zaskočí, ale nijak si nestěžuje - v poslední době na tom byl skoro nejhůř ze skupiny, pokud nepočítáme Luhanovu situaci.

Dnes byl den, kdy podal žalobu a všechno se řešilo - Suho jako leader zůstal doma a staral se o ostatní. Už několikrát mluvil s Taem i s ostatními členy - snažil se být veselý, utěšit je nějakým vtipem, nebo je prostě objal.

Oni to přijali - věděli, jak to pro Suha musí být těžké - obstarat zkoušky, aby ostatní dobře jedli, nebo zajistit případnou pomoc nebo odklad práce. Tohle všechno měl Suho na starost.

Je všechny - a neutekl.

Stál si za svým a hájil svou skupinu.

Jeho síla bylo to, proč jej ostatní respektovali.

On držel to rozpadající se cosi, čemu dříve říkali skupina.

Suho jej pomalu pustil a povzbudivě se usmál. Po tom, co dnes Lay napsal mu bylo jasné jedno...EXO už není to, co bylo. Oni se...rozpadnou.

Do očí se mu tiskly slzy, ale zadržoval je - nemohl před nimi - prostě ne. A zvláště v takové situaci. Lay odejde...Tao pak určitě taky - a Xiumin a Chen? Sami dva by nevydrželi...

Slyšel svůj vlastní vzlyk. Cítil jak se mu podlamují kolena a po tvářích mu putují slzy. Tak tohle je výsledek jejich snažení? Tohle!?

Rukama si stiskl paže a zaryl nehty až do krve. Tělo se mu klepalo a snad ani nevnímal zoufalého Laye a Chena. Za pár dní budou pryč...nebo měsíců?

Jak dlouho tohle vydrží? Chce křičet - chce do něčeho praštit, nebo něco roztrhat samou zlostí. Ten vztek, lítost i zoufalost se v něm nahromadily za tu dobu do takové míry, že teď nebyl schopný přestat...prostě to nešlo.

Lay jej objal a natiskl si ho k sobě - něco říkal, i když jej Suho nevnímal. Chen byl zmatený a snažil se také nějak pomoci, ale čím víc se o něco snažili, tím víc Suhovi vzlyky nabývaly na síle. Lay se třásl - tohle chování jejich leadra - bylo mu jasné nad čím přemýšlel, ale sám si to nechtěl přiznat - tohle věděli všichni.

EXO - M se rozpadne.

***
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama