Sladké

25. října 2014 v 22:23 | Ante |  EXO


"Tao..." zašeptal Kris do ticha místnosti sledujíc mladšího chlapce, jak je k němu spokojeně natisknutý pod peřinou. Už to byla nějaká chvíle, kdy skončil film a on si nebyl jistý, zda spí, nebo jen mlčí.

Odpověď se však neozývala - přiklonil se tedy k němu, aby mu viděl do tváře a trochu jej překvapila jedna osamělá slza na chlapcově tváři. Jen se pousmál při vzpomínce na to, že Tao sám prohlásil, že nesnáší dojemné filmy - tohle mu bylo přímým důkazem.

Přiklonil se k němu o trochu blíž, jen tak, aby jej mladší zaregistroval a palcem mu setřel slzu na tváři. Tao se nechal - proč by také protestoval? Tuhle starostlivost měl na Krisovi rád. Zuby si přejel po spodním rtu, aby snad naznačil po čem touží.

Kris však dělal hloupého, že neví, co by měl udělat. Rád jej škádlil - nechával jej posbírat odvahu a dělat věci, ke kterým by se neodvážil. Byla to taková soutěž - hecování o to, k čemu se Tao odváží.

Tao jen nespokojeně zaskuhral a sjel mu rukou po rameni, které stiskl a následně se zdvihl. Druhou rukou se mu zapřel o stehno a vytáhl se o trochu výš - přičemž mu stiskl stehno a otřel se bokem o jeho klín.

Pootevřel rty a pohlédl k němu lehce přivřenýma očima plnýma touhy. Tolik to potřeboval - tolik to chtěl. Kris jen těžko odolával - škádlivě mu sjel rukou po pravém boku a s hlavou nakloněnou k levé straně se usmál těmi svými plnými rty tak svůdně jak jen uměl.

Tao neodolal - přihnul se k němu a kousl jej do spodního rtu se zataháním, jako pobídnutí. Krise to chování téměř rozesmálo - tak prosivé a chtivé - jako štěně - no spíše panda.

Přitáhl si jej lehce k sobě za pas - ale ne úplně. Sledoval upřeně - nespouštěl z něj pohled, jako by vedli válku, kdo vydrží déle. Vypadal tak zoufale...bože.

Přímo neodolatelně!

Musel se držet...chvíli...ještě tu malinkou chvíli...

Další Taova reakce jej však trochu zaskočila - ruce mu pověsil kolem krku a přímo se k němu natiskl bez žádného protahování a s tichým 'Chci tě' mu vtiskl krátký měkký polibek. Tělem se otřel o jeho a ruce mu zapletl do vlasů. Čelo si zapřel o jeho a věnoval mu ten zastřený toužebný pohled.

"Tak si mě vezmi..." zašeptal Kris, když se jejich rty spojily v dlouhý mazlivý polibek, který během chvíle přešel v boj o dominanci. Teprve až ve chvíli, kdy se jejich rty rozpojili, uvědomili si tu povinnou atmosféru.

Nějak - nemohli promluvit...cítili se snad - trapně? Ne, to ne...nějak spíš - slova nebyla potřeba - jejich pohledy mluvily za vše.Tao sjel pohledem k peřině a přitáhl se ke Krisovi. Potřeboval cítit to teplo - to horké, milující a pevné objetí.

Kris to přijal - držel jej u sebe nejblíž jak mohl a nenechal jej odejít - toho večera již ne. Svou něhou mu vyjadřoval lásku, kterou k němu choval - všechny city a touhy.
Tao si toho vážil - byl mu vděčný a tiskl se k němu - tiše spokojeně mručel, když jej líbal do vlasů a hladil jej po zádech - když jej překryl, když usnul a sledoval jej ve spánku.

Když jej opatrně překryl, položil na postel a snažil se jej nevzbudit. Když se vrátil, aby nespal sám a nechal ze sebe udělat polštář.

Za tohle všechno mu byl Tao vděčný.

Za opětovanou lásku.

Polibky.

Něhu.

Slova vyslovována s náklonností.

Ochranu, kterou mu poskytoval.

Byl jeho a nikoho jiného.

Byl jen jeho pravý - nefalšovaný - milenec.


***
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Michiko Michiko | 2. listopadu 2014 v 15:24 | Reagovat

Jéééé :-) nádhera. Uplně jsem roztála z nich <3

2 Anet Anet | 27. ledna 2015 v 17:25 | Reagovat

To je úžasná povídka úplně je dva spolu vidím :D
Ahhh, proč to jenom nemůže být pravda.
:)

3 Lai Lai | 19. února 2015 v 20:16 | Reagovat

Dokonalosť <3 Taoris 4ever :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama