Složitosti - dějství první || Kapitola šestá

26. října 2014 v 16:29 | Ante |  Složitosti


Nastalo ráno - Jongup sledoval v sedě ostatní, kteří byli doslova rozházení po pokoji. Youngjae ležel v křesle, hned pod ním Himchan, který si ze spaní něco mumlal. Zelo ležel tak nějak - všelijak. Ze spaní se usmíval jako by snad někoho viděl nahého a přitom si připadal happy.

Daehyun ležel vzadu na posteli u zdi s polštářem přes hlavu a v neposlední řadě Bang, kterého měl přitaženého u sebe a rukou mu čechral vlasy.

Sám se rozesmál nad jejich rozpoložením - vypadali k popukání, ale přitom dokonale - prostě blázní, ale roztomilí. Pod jeho rukou se najednou Bang přetočil a rozespale k němu kouknul. Ve vlasech měl ještě jedno z pírek, které tu včera létali v tuctech.

"Dobré ráno..." zamumlal tiše a pomalu se od něj odtáhl a zvedl do polosedu. Jongup neochotně vyjel rukou z jeho vlasů a usmál se na něj.

"Dobré..." hlesl tiše a sledoval jak Bang sleduje ostatní.

"Mám pocit jako po flámu..." řekl s povzdechem a lehkým úsměvem.

"Až na ten rozdíl, že nemáš kocovinu ani deja vu" odvětil rozhodně Jongup a podchytl leadrovi bradu a on k němu hned obrátil pohled.

"Můžu jen...jednou?" zeptal se poněkud jistě Jongup, ale namísto odpovědi Bang jeho ruku odstrčil a převalil jej pod sebe. Tělem mu projela vlna vzrušení - jak všichni okolo nich spali a mohli by je vidět. Bylo to vzrušující, tolik o něco takového stál. Vážně hříšník - pomyslel si v tu chvíli.

Hleděli si do očí dlouhou chvíli, než se k němu Bang sklonil a nesměle se otřel svými plnými rty o jeho. Jongup pocítil jistou dávku vzrušení, když se mu o rtech rozutíkal jeho horký dech s lehkým mravenčením. Rukama mu sjel po pevných pažích a sevřel jeho silná ramena. Jen snad jako náznak lehce pootevřel rty, aby ho pobídl. Vpil se do jeho rtů váhavě, ale postupně polibek prohloubil s nabívající jistotou. Líbali se dlouze, nevjímaje okolí - a chtivě, nedočkavě.

Odtáhli se od sebe až ve chvíli, kdy Bang zpozoroval něčí pohled - Zelo. I Jongup k němu koukl a skousl ret. Tak tohle bude problém.

"Já nic...neviděl" zamumlal Zelo, ale rumělec v jeho tváři byl více než znatelný.

"Tahle situace se mi vůbec nelíbí..." zamumlal Bang a uhnul pohledem, ale Jongup se stále usmíval.

"Takže vy...?" řekl váhavě Zelo.

"Co? My co?" řekl se zářivým úsmvem Jongup.

"Spolu spíte?" vyhrkl Zelo rychle.

"Tak daleko ještě nejsme" odfrkl si Bang, čemuž se Jongup musel zasmát.

"Um...gratuluju?" řekl nervózně Zelo a sledoval je tím štěněcím nevinným pohledem. Jongup se na tuto reakci jen usmál a Bang to nijak nekomentoval, jelikož byl snad ještě nervźnější než Zelo. No jo, všechno má svou cenu.

***

Na oběd objednali pizzu - všichni se na tom shodli a byli spokojení - jen Zelo se choval divně - kdykoliv se ho někdo dotknul, buď totálně zrudl, nebo začal mluvit o tom, že on nesnědl tu čokoládu, co před měsícem koupili (I když bylo úplně jasné celou domu, že to on opravdu byl).

Nakonec se dokonce shodli na tom, že budou hrát simulátor tance. Samozžejmě Zelo a Jongup excelovali a Himchan předvedl zatraceně svůdný tanec, po kterém si ho Daehyun přitáhl se slovi 'Tohle je moje a taky bude'.

V tu chvíli se všichni začali smát - ale Zelo ne. Zíral na něj zaraženě a naprázdno otevřel pusu.

"Ne není..." řekl tiše, ale i přesto jej všchni slyšeli.

"Zelo...?" řekl nejistě Hime, když sledoval, jak se chlapec před ním celý klepe.

"Není tvůj a ani nebyl..." řekl téměř syčivě a propálil Daehyuna pohledem, načež on hned Himeho zmateně pustil.

Jongup a Bang to sledovali z ústraní od kuchyně a byli zatraceně překvapení Zelovou reakcí.

"Zelo to byla jenom sranda...znáš to n-" nestihl ani doříct, když ucítil silou ránu do boku, až se zakymácel.

"Zelo sakra, co to má být?!" vyjel po něm hned ochranitelsky Jongup, když sledoval Himeho, který zmateně ucouvl svíraje si bok. Zelo k Himchanovi sjel pohledem a teprve po chvíli si uvědomil, co vastně udělal. Popošel k němu o krok a ona reakce, překvapila snad všechny v místnosti. Himchan rychle ucouvl a rukama si skryl hlavu. Nevypadal tak jistě jako předtím - celé jeho tělo ovládl třes.

"Omlouvám se...omlouvám se..." koktal rychle několikrát za sebou. Bang se k němu hned zklonil, aby ho snad uklidnil, ale Hime se rozvzlikal jako dítě a stále se omlouval.

Tento stav mu vydržel ještě několik desítek minut, než ho Youngjae v objetí konečně uklidnil.

Zelo se omluvil snad dvacetkrát z to, že neví, co to do něj vjelo. Ostatní spíše zarážela Himeho reakce - takhle se nikdy nechoval - takhle vyděšeně a tak histericky. Bylo snad něco, co jim zatajil?

Youngjae ho pustil a zkontroloval místo, do kterého jej Zelo uhodil - nevypadalo to jako nic banálního, neměl tam ani modráka, což bylo snad samozřejmé, jelikož Zelo měl stále sílu dítěte.

"Hime, tobě snad někdo mlátil?" vyhrkl nahlas Daehyun svou myšlenku a postřehl Bangův vyčítavý pohled. Himchan mlčel, pohled měl sklopený a stále si otíral vlhké tváře.

"Možná...párkrát?" řekl chvějícím se hlasem.

"Párkrát?!" vyjel hned Jongup, ale když si všiml Himchanova vyděšeného pohledu, zklidnil se.

"Kdy?" zeptal se Jongup.

"Je to...dýl...pár let..." mumlal tiše Himchan.

"Proč...?" ozval se nejistě Zelo, jelikož nevěděl zda už může mluvit. Hime k němu vzhlédl a zhluboka se nadechl.

"V ročníku jsme byli jenom tři kluci...spolužáci z bývalé školy se mi vysmáli a prostě mě zbili, říkali, že je trapné, že se přátelili s někým...takovým" hlesl tiše Himchan a opět sklopil pohled. Zelo věděl jak se cítí. Jelikož pocháze z chudší rodiny, také se mu tohle někdy stávalo.

"Promiň..." hlesl Zelo.

"To je dobrý - jen já někaj...blbě reagoval" řekl Himchan a Zelo sklopil pohled nejistě - cítil se tak provinile. Bang si jen povzdel a přitáhl si Zela i Himchana k sobě.

"Je to v pohodě, jasný? Nic se neděje, už je to v pohodě, dobře?" řekl Bang a koukl k oběma a oni nejistě pokývli. Jongup hned přitáhl Daehyuna i Youngjaeho a všechny objal.

"Zatraceně, vymě všichni dneska děsíte!" zasmál se, načež mu byl odezvou Bangův úsměv a Zelův nervózní pohled.

"Počkat co?" řekl Daehyun zmateně.

"První líbání? To tě děsí?" řekl Bang, čímž zbytek skupiny totálně vykolejil.

"Počkat, počkat, počkat! Ty sis sem přivedl nějakou holku?" řekl zmateně Youngjae.

"Já jsem holka kámo? Tak to teda díky!" zasmál se Jongup hlasitě. Zelo v tu ránu totálně zrudl a Himchan k němu zmateně koukl.

"Důkaz - dej mi do háje důkaz...tohle je fakt blbá sranda kámo..." zamumlal Daehyun.

"Zelo je...důkaz" zamumlal Bang a v tu ránu se k němu strhly všechny pohledy. Zelo odpovděl pouze zběsilým kývaním.

"Mám ve skupině gaye...wow!" řekl Daehyun s nervózním zasmáním.

"Snad by jsi si nestěžoval" řekl Jongup spokojeně.

"Převlíkal jsem se před tebou...a koupal se s tebou..." zamumlal Himchan celý rudý.

"Hele já tu po tobě rozhodně nejedu!" řekl Bang na svou obranu.

"Jestli tohle není sen, šoupněte mě do blázince.." prohlásil nakonec Youngjae. Věichni se usmívali, nebo si o něčem tiše povídali. Jejich vztah se nerozpadl - tohle ztmelilo skupinu. Taletajemství, která byla jenom jejich a nikoho jiného...


***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama