Dokončené

21. června 2015 v 17:08 | Ante |  Dokončené

Young & Stupid (2016)

Fandom: WINNER
Párování: Mino & Seungyoon
Kapitoly: 4
Summary: Shits what happened.

Prolog (2015-2016)

Fandom: BTS
Párování: ?
Kapitoly: 7
Summary: Každý příběh je jiný. Možná jiný čas, jiná existence, třeba jen shoda jmen. Kdo ví? Jedna kapitola se liší od druhé. Vypravěč se mění, ukazuje svůj úhel pohledu, vlastní příběh. Nakolik může být jeden příběh rozdílný od toho druhého? Jak moc se může lišit vyprávění jen kvůli rozdílnému charakteru vypravěče…?

Poznámka autora: Povídka je inspirována videoklipy BTS || Prologue | I NEED U | RUN

Forever young (2015)

Fandom: SHINee
Párování: Taemin/Minho; Jonghyun/Minho
Kapitoly: 10 + epilog
Summary: Být obyvatelem dětského domova, není žádná balada. Sám Taemin o tom může mnohé povědět, díky mnoha letům samoty, které si musel protrpět jako opovrhovaný. Když se však jednoho dne nabídne pomocná ruka, neváhá a příjme jí. Od onoho dne se Minho uvazuje slibem věrnosti mladšímu chlapci a začíná boj, ve kterém není pravidel.

Hra o srdce (2014-2016)

Fandom: Shut up FBB; Eye candy, Daniel Henney, Lee Hyun Woo
Párování: ?
Summary: Myungsoo miluje přítele své sestry, ale přesto, že si je téměř jistý, touto skutečností, snaží se ji vyvrátit. Až ve chvíli, kdy jeho sestra umírá, připouští si, co k němu cítí a snaží se bojovat o jeho zlomené srdce. Je tu však jeden háček. Jeho skupina. Zvládne dál bojovat o své sny a touhy, tak, aby neztratil své jediné přátele? Co se stane, když zjistí, že není jediný, kdo má tajemství…?

Upozornění: Nízká kvalita příběhu (buďte k tomuto cyklu prosím shovívavý, byl to můj první kpop cyklus a v té době mi jak gramatika nebo dobrý příběh vážně nic neříkali)

Lost (2015)

Fandom: SHINee (Suju, MBLAQ)
Kapitoly: 51
Párování: Taemin/Minho; Onew/Jonghyun; Kibum/Jonghyun; Jinki/?
Summary: Jeden ateliér a pět osob. Co z toho plyne? Boj o lásku i o život, když se Minho, nadějný mladý fotograf dozvídá, že jeho nejmladší svěřenec skrývá přede všemi rány minulosti. Bude schopen pomoct mu dřív, než bude pozdě?

Sázka (2015)

Fandom: SHINee
Kapitoly: 10
Summary: Taemin/Minho; Jonghyun/Minho; Jonghyun/Kibum
Přibližný děj: Minho uzavře sázku s Onewem v touze vyhrát sladkou odměnu. Co je předmětem jejich sázky? Lee Taemin. Kluk, který netuší, že bude hrát důležitý mezník v příběhu Jonghyuna a Minha, kteří se kvůli jedné nešťastné záměně navždy odloučili. Co se stane, když si každý z nich najde cíl, o který usilovat a přesto je bude nadále pojit skryté pouto?

Pro tuhle chvíli (2014)

Fandom: GOT7
Párování: Žádné
Kapitoly: 7
Summary: Sedm životů spletených dohromady a krátké příběhy o tom, co všechno se jim podařilo dokázat. Od toho největšího trapasu po jejich nejdůležitější krok.
Poznámka: Povídka je na 80% psaná podle faktů. Téměř všechny informace zapsané v ní, lze najít ve videích na youtube.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama