Food thief

21. června 2015 v 19:40 | Ante |  EXO

Kdy naposledy tady bylo Taoris? Tak dlouho jsem na kluky nic neviděla a je mi to líto. Stejně tak Hunhan. Možná mám jiná oblíbenější párování, ale když tak koukám po webu, po nových povídkách na tyhle páry, nikde nic. Tak co si to trochu vynahradit?

Poslech:"Víš, že každá chuť ti přinese vzpomínku?" řekne s úsměvem Wufan a sáhne po další várce rýže.

"Když tohle jídlo vaří skoro v každé restauraci. Sushi už není nic neobvyklého, v téhle době." Hlesne Tao poněkud sklesle.

"Umí ho snad nějaký Korejec líp než ten, kdo se to v dětství naučil? Oni to dělají ze zmrzlých ryb a staré rýže. Řas ze sáčku, starých alespoň týden. To se nikdy nevyrovná tomu, když je čerstvé." Oponuje Wufan, když na řasu rozvrství rýži a rozdělí ji na tři díly. Do každého z nich umístí jeden malý kousek lososa a pak neumístí na jinou podložku, kterou sroluje.

Tao ho klidně sleduje už několik minut a neví, co by měl říct. Nikdy neviděl přípravu až tak do podrobna a upřímně ho nikdy ani nezajímala.

"Každá chuť je jiná, když jí dělá někdo jiný. I kdyby to byly stejné suroviny, vždycky je tu nějaký rozdíl a v tom je to určité kouzlo." Řekne po sléze a vezme do rukou jednu část rýže, kterou začne mačkat.

"Je to divné. I když mi to přijde dobré, že vaříš, tak tenhle způsob…" zamumlá Tao a natáhne se po talíři s rýží, který mu však starší hned odstraní z dohledu.

"Počkej si na hlavní chod, jinak budeš plný už před jídlem." Zasměje se Wufan a dokončí další kousek.

"Mučíš mě tu hladem, ty tyrane!" zakňučí Tao a nafoukne tváře ve snaze staršího obměkčit. Ten se na něj jen krátce podívá, chvíli váhá a nakonec vezme jednu kuličku rýže. Tao jen s vítězoslavným úsměvem otevře pusu, aby mu ji následně dal do úst, a tiše se zasměje.

"Nemysli, si že jsi vyhrál. Příště nic nedostaneš." Řekne rozhodně Wufan a přejde opět k prkýnku, aby mohl pokračovat.

"A já tě měl rád…" zamručí uraženě Tao a naoko popotáhne, i když ví, že teď už ho neobměkčí. Na to jsou jeho herecké výkony stále příliš slabé.

"Už to skoro je, ještě chvíli počkej." Ujistí ho Wufan, když vytáhne talíř, aby na něj jídlo připravil. Pohledem sklouzne k mladšímu, který ho sleduje tím jiskřivým pohledem, jako by se na něj měl každou chvíli vrhnout. A zřejmě od toho nemá zrovna daleko.

"Protahuješ to naschvál." Zaskučí Tao a natáhne ruku po talíři. Když ho však přes ni starší plácne, rychle ji stáhne a ublíženě na něj kouknu.

"Dobré jídlo chce čas." Objasní Wufan, když pomalu přesouvá na talíř i zbytek. Spíš provokovat jeho je to, proč to dělá. Už dávno by byl hotový, ale nemohl odolat. Vidět ho takhle bylo k nezaplacení. Nafouklé tváře, to dětské nadšení a ruce chňapající po talíři, jako by si myslel, že si ho tímhle roztomilým chováním získá. Chyba, už se stalo.

"Já vím, že to děláš naschvál…" zaskuhrá Tao a zvedne se. Hlad už ho dávno přemohl. Teď jde slušnost vůči starším pryč, on má hlad!

"Ani na to nemysli." Řekne Wufan výhružně, ale mladšího to nezastaví, když rychle sáhne po jednom z kusů a bez varování si ho nacpe do úst. "Co teď hodláš udělat, abych ti odpustil?" ušklíbne se Wufan, když Taovi během chvíle sevře obě ruce nad hlavou. Mladší se jen šklebí a dál spokojeně přežvykuje kousek, který se mu podařilo ukrást.

Tao jen provokativně hlasitě polkne a našpulí rty, aby naznačil, že to, co chtěl, je splněno. Ale Wufan to spíš než jako provokaci, vezme jako výzvu, když se rychle přitiskne na rty mladšího, aby mu ukradl krátký polibek.

Odtáhne se dřív, než si mladší uvědomí, co udělal a jeho tváře začnou nabírat nachový odstín.

"Ale copak, nejsi ochotný platit za to, co jsi udělal? Tak to nepůjde…" zasměje se spokojeně Wufan. Tentokrát uvolní ruce mladšího a jednou rukou mu klesne na bedra. Druhou dá namísto toho na krk a přitáhne si ho tak blízko, že se téměř dotýkají rty.

Mladší jen tiše vydechne, když ucítí jeho dech na svých rtech a lehce se zachvěje vzrušením, i když to rozhodně neměl v úmyslu. Tohle, že je trest? Ten by bral klidně každý den hned několikrát.

Tentokrát ani nečeká na staršího, když provokativně skousne jeho ret a vyzývavě za něj zatahá. A nemusí čekat dlouho, když se starší k jeho rtům přitiskne, aby si ukradnul další, mnohem delší polibek.

Možná by přece jen měl krást jídlo z talíře častěji.

***
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 21. června 2015 v 20:16 | Reagovat

To bylo úžasný. Už dlouho jem na TaoRis nic nečetla. Všechno, co se mi s nima líbilo mam přečtené 2x.
Máš pěkný layout, ale mladíka na něm neznám...

2 Kate Kate | Web | 21. června 2015 v 20:26 | Reagovat

Ňah.
Lososové sushi a TaoRis. Uaaaah !! I love it!! To je tak ... cuteeeeee ~ Awww

3 Michiko Michiko | 21. června 2015 v 21:14 | Reagovat

Krásná povídka a krásný layout :-) těším se na další :-)

4 magical-miracles magical-miracles | 15. července 2015 v 18:30 | Reagovat

Lososové sushi miluju...
TaoRis miluju...
Cover miluju...
Tebe miluju... :D :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama