favorite videos | mix 1. | made by youtubers

7. listopadu 2015 v 20:00 | Ante |  Co se tak našlo
Jak už jistě víte, na youtubu je spousta zdatných tvůrců videí a zvlášť pokud jde o ty, co tvoří na k-pop, dovolila bych si říct, že to o nich platí dvojnásob.

Je tu spousta těch, kteří si zaslouží uznání za svou tvorbu, a jsem se rozhodla od každého z těch, které sama odebírám, vybrat jedno, které se mi líbí nejvíc. Často jsem se na nejednom kanále zasekla i na půl hodiny a nebyla schopna vybrat jenom jedno, ale po těch pár hodinách se mi to konečně vybralo a s výběrem jsem spokojená.

Doufám, že vás tenhle článek zaujme, hodlám jich v budoucnu udělat víc, abych web vynesla na trochu vyšší úroveň ohledně mé vlastní tvorby. Až do teď mi bylo docela líto, že nejsem schopna vydat něco takové, protože já mám názorové články hodně ráda. Bohužel já sama v nich jsem začátečník a tak pokud se vám tento článek zalíbí, prosím nechejte mi tu nějakou odezvu ^^~

Drama samotné, výběr scén, píseň i následné zpracování do konečné podoby se mi zdá dokonalé. Právě díky němu jsem se na drama podívala, za což jsem autorce strašně vděčná. Je to jedno z mála zábavných videí, které jsem si oblíbila na takové úrovni i přes to, jak je krátké.


Video jsem vybrala především kvůli párování, na kterém jsem pěknou dobu ujížděla (což je možná pravda i teď). Can't remember to forget you jsem si jako píseň šíleně oblíbila a v kombinaci s těma dvěma byla jednu dobu pro mě doslova závislost společně s videem, k ní udělaným.
HotSSOZ !! - GIRLSDAY CRACK VID

Tady můžu říct, že jsem měla poněkud větší problém vybrat si video. Nakonec jsem skončila u tohohle, jelikož Girls day je jedna z mála mích oblíbených skupin a zde je dokonale ukázán vtip celé skupiny, ať už jde o jakoukoliv situaci, což na téhle skupině oceňuju nejvíc.


Drama jsem teprve začala sledovat a jsem s ním hodně spokojená, stejně tak i s tímto videem, které mě na něj dovadlo. Je rozděleno na dvě části a já dlouho váhala, kterou sem dát. Nakonec to byla právě ta první, která mě zaujala víc, především díky množství vtipných momentů.


Tady jsem s výběrem vážně neměla problém. Tohle je jedno z mých hodně oblíbených, protože jak výběr záběrů, fotek, písničky, tak střih mi tam skvěle sedí. Kdykoliv ho vidím, prostě si řeknu, že to Jacksona dokonale ukazuje z více úhlů. Jen mi tam chybí ten jeho uhozený smích k dokonalosti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katherine Suzette Katherine Suzette | Web | 7. listopadu 2015 v 20:22 | Reagovat

Tenhle článek se opravdu hodně povedl a budu nadšená z dalších podobných :3 <3
Sama tyhle videa zbožňuju a snažím se je i tvořit a dojít na vyšší úroveň... ale s mým ntb to nejde... u know :D

2 dadainka dadainka | E-mail | Web | 9. listopadu 2015 v 5:18 | Reagovat

Super videa. Díky za inspiraci na co koukat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama