favorite videos | mix 2. | made by youtubers

14. listopadu 2015 v 19:40 | Ante |  Co se tak našlo
Po týdnu jsem tu s dalším mixem videí z tvorby zdatných k-poperů, které jsem si vybrala. Většina z těch, které vám představím dnes, je z nějaké doramy, kterou mám rozdívanou a pouze jedno je na můj oblíbený couple.

Vzhledem k jistým složitostem ve škole, jsem nucena některé články přednastavovat hodně dopředu a sem tam se stane nějaká ta chyba, za což se předem omlouvám. To víte, technické kreslení, chemie a ruština v jednom týdnu? Větší peklo by to snad mohlo být jen ve chvíli, kdybychom psali dokonce i z mechaniky. Díkybohu, že nic takového se tenhle týden podle všeho dít nebude.

Doufám, že vás článek zaujme, jelikož jeho psaní je pro mě asi nejsložitější, ale nakonec z něj mám mnohem lepší pocit, než z většiny povídek, které tu uveřejním a to i přes fakt, že jsou méně komentované (spíše minimálně). Předem děkuji za jakoukoliv reakci na článek~ ^^

Vzhledem k názvu webu tohle muselo být očekávatelné. Jongsuk je pro mě ta největší srdcovka ze všech, pokud bychom mluvili o hercích, kteří jsou v branži delší dobu (aneb já zavislák na nováčcích). Miluju tyhle dva celého drama nejvíc a hned několikrát jsem si kvůli nim pobrečela, protože jestli existuje osud, tak rozhodně svedl tyhle dva dohromady.
Tohle drama mám v plánu především díky videu, které je zpracované velmi zábavně. Navíc i přesto, že jsem ho viděla před dlouhou dobou a doteď jsem ho měla někde mezi nižšími, tak vědomí toho, že jeden z hlavních herců účinkuje ve videoklipu od DAY6, mě nutí, stavět ho na přední příčky.


Upřímně Healer je moje slabost, až už jde o OST, herce, příběh…no prostě všechno! Myslím si, že tohle video je dokonale zpracované a je v něm ukázáno vše, co by mělo. Ať už zábavné scény, drama, milostné, tak i to ostatní. Navíc jsem si díky němu zamilovala píseň v něm použitou.Další video, díky kterému jsem se podívala na celý film. Miluju všechny herce, kteří zde účinkovali a většinu z nich jsem použila i v povídkách. Díky filmu i videu samotnému jsem začala psát i cyklus a můžu říct, že jsem za to, co autorka vytvořila, neskonale vděčná.

Miluju tvorbu od autorky a bylo pro mě šíleně složité vybrat jen jedno video, jelikož ke každému z nich mám jisté citové pouto, ale prostě zkuste odolat těmhle dvěma v téhle podobě a navíc s tou písničkou! Já sama jsem na videu závislá už od vydání a rozhodně toho nelituju.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katherine Suzette Katherine Suzette | Web | 14. listopadu 2015 v 19:50 | Reagovat

harukno89  a Naatthaaliie mám hodně ráda. Ale musím říct že všechny práce těchto vypsaných youtubers jsou opravdu povedené :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama