Lee Jong Suk || Layout č.17

13. listopadu 2015 v 23:56 | Ante |  Info
Lee Jong Suk. Myslím si, že snad každý, kdo tu už někdy byl, se divil, že v žádném layoutu se tu ještě nikdy neobjevil a z povídek to je jen naprosté minimum. Vzhledem k tomu, že v mém počítači zabírá jeho složka značnou část paměti, byla jsem téměř nucena udělat tohle (však vy víte jak to myslím).


Ať už jde o jeho osobnost, vzhled, nebo herecké výkony, můžu říct, že je to jeden z mých nejoblíbenějších herců. Možná je to právě kvůli tomu, že má jisté charisma, kterým si získá téměř každého, nebo snad i kvůli tomu, že kdykoliv hraje, člověk si myslí, že je to doopravdy (ale já u toho prvního dílu Doctor Stranger brečela jen pětkrát!).

Vzhledem k tomu, že kamarádka, která mě přivedla zpět ke k-popu, milovala právě Jongsuka, měla jsem jistou potřebu se jí odvděčit a z toho důvodu se web jmenuje takto. Ať už to bylo první okouzlení jeho osobou sebevětší a teď se můj zájem rozrůstá i na jiné herce, kdykoliv ho někde vidím, jsem prostě nadšená, stejně jako ve chvíli, kdy jsem v Sassy go go uviděla Hakyeona (a to jsem ten díl musela zastavit asi na pět, abych to vydýchala, protože prostě jeho role byla tak dokonalá…!).

Ať už kdykoliv najdu nějaké to fan-video nebo záběry z natáčení, neváhám a pustím si je, protože vím, jak na mě jeho osobnost působí. I přes skutečnost, že kouří (což se mi protiví), jsem nadšená z jeho focení, při kterém se sem tam nějaká ta cigareta mihne, jelikož to fotkám dodává v určitých chvílích lepší nádech.

Ať už jsem sebevíc ubrečený člověk, v poslední době už nebrečím u doram tolik, co dřív, avšak kdykoliv vidím právě jeho v jakékoliv roli, stačí jen jediná smutná scéna a brečím jako želva (což je asi tak stejný stav, jako když si pustím Promise || EXO nebo iKON || CLIMAX). I přes tento fakt jsem se na žádné drama s ním nedodívala, což se mi stává často. Vždycky skončím u předposledního dílu, protože i přesto, že chci vědět konec, nechci, aby ten konec nastal (I her your voice, Healer, It's okay, it's love, Girl who sees smells a spousta dalších…) (já vím, že jsem příšerná, ale tenhle blok jsem nepřekonala u ŽÁDNÉ doramy =.=).

Pokud jde o vtipné scény, můžu říct, že je v nich Jongsuk mistr. Pokaždé, kdy něco takového nastane, umírám na podlaze pod stolem a říkám si, proč tohle dělá zrovna mě. Možná právě proto jeho gify používám často v konverzacích jen pro pobavení druhé strany. Jsou dokonce chvíle, kdy Jongsuka a Woobina s Karrie přirovnáváme k postavám bratrů v Zabiju tě, bratříčku, protože na ně prostě dokonale sedí! A věřte, že některé z našich diskuzí jsou vážně až dech beroucí (v tom smyslu, že jsem se jednou napila, přišla mi jistá odpověď a ten jediný lok pro mě byl málem smrtelný).


S layoutem jsem hodně spokojená a můžu jen doufat, že tu zůstane alespoň nějakou tu chvíli (však mě znáte). A jaký je váš názor na osobnost Lee Jong Suka? Napište mi do komentářů, budu ráda i za hodnocení layoutu~
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katherine Suzette Katherine Suzette | Web | 14. listopadu 2015 v 8:03 | Reagovat

Já Lee Jong Suka zbožňuju! Miluju! Uaah!
Protože prostě School 2013, Secret Garden a Pinocchio TT_TT <3

A ten layout jsem si právě zamilovala taky. A hodně.

Proč mi tohle děláš?! A pak kdo je tu "zlá žena" že jo? Q.Q TT_TT

2 Mentalyil | Ellin Mentalyil | Ellin | Web | 15. listopadu 2015 v 14:27 | Reagovat

Asi jsem dostala infarkt, jen co se mi tvůj blog načetl.
Sdílím tvé sympatie pro tohohle dokonalého herce a vypadá to, že ani nepřestanu:D Už ani nevím, kdy si mě získal poprvé.. možná School 2013? Ne, to jsem ho už znala. Ať pátrám jak pátrám, nedokáži si vzpomenout.
Řadí se mezi mé nejoblíbenější herce společně se zmíněným Kim WooBinem, který se hodí pro každou badass roli už jen svým pohledem.
Design se mi líbí, povedl se a Jongsuk..škoda další chvály :D
Přiznávám barvu.. U Doctora Strangera jsem se nemálo popadala za hlavu a probrečela si nějakou tu hodinku celkově.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama