Názory || N.Flying

26. listopadu 2015 v 19:40 | Ante |  Názory // Recenze
N.Flying poslouchám už od debutu. Klidně přiznávám, že celé první album jsem stále neslyšela až teprve to druhé a rozhodně to hodlám napravit hned, jak si najdu čas. Ať už jde o videa od skupiny, nebo ty, ve kterých účinkovali, nenajde se ani jedno, kde bych řekla, že se mi nelíbilo.

Je to pro mě jako když zahlédnu Hyeri nebo třeba Gongchana. Zamiluju si to už jen proto, že tam prostě jsou a dodávají všemu podivný nádech. Jako když po dlouhé době slyšíte svůj oblíbený song, takový svěží pocit, chápete?


Ať už jde o FTISLAND, CNBLUE, DAY6 nebo právě N.Flying, můžu říct, že mě nikdy svou tvorbu nezklamali. Ať už udělají jakýkoliv videoklip, nazpívají kteroukoliv píseň, nebo se objeví v nějaké show, vždycky člověka doslova donutí vstát ze žídle! (spíš padat *>.<*)


Asi ten hlavní důvod, který mě na skupině zaujal, byl smysl pro humor. A to především u jejich maknae, Jaehyun, který se předvádí při každé příležitosti a svoje hyungy nešetří ani v nejmenším (což snad žádné maknae) (a všimli jste si, že skoro v každé z těchhle skupin je maknae bubeník?
O…o)


Bylo očekávatelné, že mě zaujme i Chahun. Ať už vypadá jakkoliv na první pohled, dojem, který na vás po pár videích udělá, je zcela jiný. Jeho povahu, vzhled i chování jsem si za krátkou dobu hrozně oblíbila a jeho zpěv taktéž, i přes fakt, že v písních má jen minimální části pouze pro sebe.
Seunghyub je pro mě stále tak nějak záhadou. Nedokážu přesně popsat jeho povahu, a přestože ho mám ráda, pořádně ani nevím, co na něm mě zaujalo nejvíc. Jeho zpěv i rap člověka upoutají a schopnosti, které jako leader s touhle skupinkou bláznů ukazuje, jsou více než obdivuhodné (připomíná mi to častokrát CNBLUE, akorát tam se Yonghwa bývá většinou zdrojem všech blbostí, které dělají).
Prvně jsem si myslela, že právě Kwangjin je leader. Až už to bylo pro jeho chování, nebo všechno ostatní, prostě mi na tu roli seděl. Ještě předtím, než jsem skupinu poznala, věděla jsem, že byl členem CNBLUE a hrozně mě mrzelo, že jsem neměla ani šanci ho s kluky pořádně vidět a on byl pryč. I přesto jsem hrozně ráda, že se dostal právě do N.Flying, protože ať už udělá cokoliv, vždycky si mě dokonale získá a pokud jde o kousky, které provádí s maknae, občas bych vážně vraždila *(°T°)*.

Znáte píseň One N Only? Já si ji zamilovala v tomhle provedení a můžu říct, že na ní poctivě závislačím už asi hodinu, stejně jako na jejich nejnovějším albu (asi tak…čtyři hodiny?). Nuž, co říct k téhle úchvatné skupině plné idiotů víc? Mám je ráda, šíleně ráda a chci na ně v budoucnu psát víc. Jak bych jim jen mohla odolat? Tohle je skupina, která mě zabije v každé situaci (a která ne, že ano?).


I really love them SO MUCH~! (And you?)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 beepinka beepinka | Web | 28. listopadu 2015 v 14:17 | Reagovat

Já N.Flying neposlouchám :3 ,ale CNBLUE si moc ráda poslechnu :3 nebo FTISLAND ^^ jejich písničky se mi líbí. Od N.Flying jsem snad ještě ani nic neslyšela,což bych měla napravit ^^ hezky sepsaný článek :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama