• it_was_a_pleasure • [Amber × Krystal]

9. října 2016 v 13:43 | Ante |  f(x)

Jako vždy nic není moje vina, ale ano, opět, byl to tumblr. A pak jen ta myšlenka, že bych to přece jen mohla zkusit… a nakonec nad tím strávila pár hodin, protože vás tak 'strašně miluju'. Měla bych se učit… takže…prosím ukamenujte dřív než začnu, ne až potom, jinak by to vážně nemělo smysl. Díky.

"Vážně tam chceš jít?" Zeptala jsem se při pohledu na vysoký plot. Nebyl pod elektřinou, nebo aspoň upozornění na tenhle fakt tak nějak chybělo. První myšlenka nebyla ani tak to, že to vypadalo spíš jak barák z hororu.Spíš jako místo, kde se schovávají bezdomovci. Což bylo mnohem reálnější než to, že by tam nějakou náhodou narazili na sériového vraha.

"Chodím tam pořád, Krys. Věř mi, ten plot je ten nejmenší problém." Popadla mě za zápěstí a táhla za sebou. Souhlasila jsem s tím sotva před půl hodinou a to jsme ani nevěděla do čeho jdu. A teď už mi asi vážně nehodlala dát čas na rozmyšlenou, když už jsme došli až sem. Když se o nějaký ten kus dál objevila díra v plotu, měla jsem chuť děkovat bohu za to, že přes to vážně lézt nemusím. Svoje limity jsme znala příliš dobře.

Sledovala jsem jak se protahuje dírou v plotě celkem pobaveně, když se jí podařilo zachytit bundou o okraj a pak se zmohla jen na podrážděné syknutí, než ke mě upřela prosebný pohled. Jo, kéž by tohle bylo jak v nějakým z těch pitomých filmů, kde člověk nějakým zázrakem zvládne něco, na co fyzicky absolutně nemá. Tohle byla prostě pitomá realita, kde se posralo všechno co jen mohlo.

"Víš, že tohle je ideální možnost k útěku?" Nadhodila jsem a chvíli setrvala na místě, než jsem se smilovala a přece jen jí pomohla i za cenu natrhnuté bundy. Amber nebyla někdo, kdo by nad zatraceným kusem oblečení brečel půl dne. To jsem byla spíš já sama od doby, co jsem musela začít pracovat a platit si všechno sama. Ztrácet vlastní peníze hold bolí o něco víc. "Můžeš."

Překvapivě to nechala bez komentáře jen s jedním velmi výmluvným pohledem, když mi pomohla dostat se na druhou stranu a skoro hned vyhledala moji ruku, jako bych se vážně i teď po tom všem měla snažit uniknout. Nepatrný stisk snad jako povzbuzení jsem jí oplatila sotva znatelně a hned po tom, co udělala první krok následovala směr kterým zamířila.

Stačilo sotva pár minut, než jsme se dostali k budově - a překvapivě nenarazily na nic extra divného. Rozbité sklo z okenních tabulek se dalo u tak staré budovy docela očekávat a po lahvích, plechovkách nebo čemkoliv, co by svědčilo o přítomnosti někoho jiného než já nebylo ani stopy. Dostat se dovnitř oknem už nebyl žádný problém, když jsem jí nechala jít první a pak si sama nechala pomoct a využila aspoň chvíle, kdy jsem sebou při seskoku málem švihla o podlahu, aby mě zachytila do vlastní náruče.

"V pohodě?" Zeptala se a stiskla můj pas tak, že jsem neodolala a obmotala jí paže okolo krku.

"Pár modráku přežiju. Nebude to o nic horší než když jsi mě neudržela na zádech." Hlesla jsem poněkud vyčítavě a vysloužila si alespoň pusu někam nad rty, než mě donutila pustit s tím, že máme pokračovat. Jen jsem něco tiše zamručela a sotva co se vzdálila o pár kroků jí doběhla a objala její ruku tak, abych si ji tiskla k hrudníku a tvář natiskla k rameni s tichým zasmáním. "Taky bys nebyla nadšená, kdybys spadla na tvrdou zem."

"Příště počkám aspoň do obýváku na koberec, spokojená?" Pozvedla obočí a stočila ke mě pohled ještě chvíli předtím, než jsme dostali ke schodišti. "Ne moc, ale bylo by to lepší." Odpověděla jsem a alespoň pro teď pustila její ruku natolik, aby mohla jít blíž ke zdi a já za ní v těsném závěsu. Jak to tak vypadalo, asi ani jedna z nás tomu polorozpadlému zábradlí nevěřila.

Budova měla sotva tři patra a vzhledem k tomu, že v okolí nebylo moc budov, natož vysokých, ani mě nepřekvapil ten výhled. Vzhledem k tomu jak jistě Amber vykročila vpřed bez toho, aby se vyhýbala čemukoliv, jsem jen tiše doufala, že žádná část střechy se nemá alespoň pro dnešek v plánu propadnout.

"Welcome in my kingdom, princess…" Poklekla přede mnou a nabídla mi ruku. Ta dlouhá černá mikina, kterou měla na sobě alespoň pro tuhle chvíli musela jako její plášť postačit.

"It was a pleasure." Přijala jsem její ruku a v další chvíli se nechala vtáhnout do náruči s hlasitým smíchem, když zakopla a my obě málem letěly k zemi. "You're so clumsy!" Zaklonila jsem hlavu, když jsem ucítila její rty na svém krku a v další chvíli na čelisti, než mě začala líbat asi hlavně proto, aby mě umlčela.

"And yours, Krystal."

"Of course, you're mine."

***
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 mrtvá baju mrtvá baju | 9. října 2016 v 14:01 | Reagovat

ok, im dead ..naprosto dokonalé, boží..a je tam amber, takže hehe.. a krymber..po tak dlouhém čekání TT-TT nah TT-TT můžu se zeptat za nás yuri čtenáře, jestli bude i něco dalšího? *-*

2 ❀ Kate ❀ ❀ Kate ❀ | Web | 9. října 2016 v 14:44 | Reagovat

You're K I L L E R Q.Q
...
I'm dead TT_TT It's so awesome... and I love it so much... TT_TT

3 Ady Ady | Web | 9. října 2016 v 19:56 | Reagovat

OMG YAS.. YAS.. KRYBER!!!
This was awesome and i hella looooove it.

4 voskii voskii | Web | 11. října 2016 v 14:57 | Reagovat

(ง ◕ั⌑◕ั)ว ⁾ ! ! !
FITE ME.
na tohle jsem čekala! bylo na čase rozšířit ten chabý výběr ff holčičích skupin. ୧༼✿ ͡◕ д ◕͡ ༽୨ a krystal s amber? yay. ♡^▽^♡

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama