• shut_up_and_kiss_me • [Jisoo × Joohyuk]

21. října 2016 v 18:56 | Ante |  Crossover

Řekněme, že tohle jsem měla v úmyslu až časem, ale když vás někdo začne malinko bombardovat fotkami těch dvou… dohromady…jo… trošičku to zabolí. Jako většinou můžu říct, že to není zrovna dlouhé, ale co. Nebudu ubližovat při psaní sama sobě tolik, že ano.


H O W - T H E Y - L O O K :

// Joohyuk _ Jisoo //
"Není to trochu nevhodné, začít mě líbat dřív než se představíš?" Několik polibků následovalo hned po těch slovech slabé kousnutí. Tiše zasténal a aspoň se pokoušel udržet roli, když Jisoo vklínil nohu mezi jeho a několikrát se ne zrovna šetrně otřel o jeho klín. Dobře, nepočítal s tím, že by vůbec někdy šetrný byl. Prostě jen navrhl menší povyražení - dělat že se neznají a trochu si užít. A takhle to dopadlo. Zůstal přiražený ke zdi a on si ho tu klidně připravoval. Ne že by si chtěl stěžovat, ale lidí tu chodilo docela dost a starší si toho podle všeho doteď nevšiml.

Rozhodně se nikdy nestyděl za vlastní steny. Ale teď, když Jisoo klidně zajel rukou pod jeho kalhoty a jednoduše stiskl, nebylo se zrovna jak bránit. Jednoduše zasténal. Tohle rozhodně nebylo nenápadné. Obrátila se tak půlka lidí, co se nacházela v dlouhé chodbě. A ta druhá na tom byla asi tak jako oni nebo ještě dál. "Nemohli bychom jinam, hyung? Vážně nechci… tady." Už u onoho oslovení Joohyuk cítil, jak druhý ztuhl a dovolil si obmotat paže okolo jeho krku, aby se přivinul blíž. "K tobě. Taxík?"

Tiché zasténání, velmi nespokojené, ze strany staršího přišlo skoro hned. Věděl, jak nesnáší, když se dostane do nálady a pak se to utne. Oba to tak měli. "Ale rychle…" Zasmál se nad tím, jaký Jisoo v tu chvíli použil tón a sám to raději nekomentoval. Štvát ho v téhle situaci by rozhodně neprospělo ani jednomu z nich.

Ledový vzduch je pohltil takřka okamžitě, co se dostali ven. Teplotní rozdíl byl vážně nepříjemný a vzhledem k tomu, že žádný taxík u podniku nestál, situace se během chvíle stala značně nepříjemnou. Joohyuk raději uhnul pohledem, aby nemusel opětovat ten, který po něm házel starší. Jo, tohle posral. To si uvědomoval i bez toho, aby se na něj musel podívat. "Promiň…?" Alespoň to zkusil, to by ocenit mohl.

"Zůstaň prostě ticho…" Hlesl Jisoo, když přistoupil o krok blíž. Sevřel jeho bradu mezi ukazováčkem a palcem, donutil ho pozvednout tvář tak, aby se na něj podíval a jen se pousmál. Stejně si to ještě dneska vybere, nebyl důvod, proč by měl teď kazit večer hádkou a vlastní nabručeností. To si mohl nechat na jindy. Lehce se sklonil, sledoval tu otázku v mladšího pohledu, než se sám rozhodl znovu promluvit. "A líbej mě."

***
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 voskii voskii | Web | 22. října 2016 v 23:33 | Reagovat

( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i see u girl, i see u.
O Joohyukovi toho moc nevím, ale Jisoo je v mém povědomí moc dobře znám. Zbožňuju toho kluka. A upřímně, nikde jsem na něj povídky neviděla, ne že bych se je teda snažila hledat, ale...┐(´∇`)┌

ale... PROČ tam ten taxík sakra nebyl?! (╥ᆺ╥;) No tak, tohle se nedělá přece! Já se ublíženě teda cítím...(ノ_ _)ノ
(Klidně jim tam ten taxík nechám odstavit...)

2 S c a r s S c a r s | Web | 24. října 2016 v 10:10 | Reagovat

Přiložené fotky k povídce jsou jako vánoční dárek pro někoho (mě), kdo nemá tušení o koho se jedná. Nicméně mě ale překvapilo, že oba herce znám a doslova pláču nad tím, jak podobní mi připadají. :D Každopádně ale pěkně napsána věc, za delší bych se určitě nezlobila!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama